Бути подружкою нареченої на весіллі - велика честь для багатьох дівчат. Але мало хто розуміє, що суть цієї ролі не в красивій сукні й постійному перебуванні в кадрі фотографа, а в цілком реальних обов'язках. Отже, чим же може допомогти нареченій її подружка (або подружки)?

ОБЛАШТУВАННЯ ЛОКАЦІЇ

Подружки нареченої можуть допомогти облаштувати локацію самостійно або проконтролювати, чи правильно все робить весільний розпорядник, квіткова компанія, кейтеринг. Іноді у нареченої на це просто не вистачає часу, а ось її подружки можуть легко з цим впоратися.

сукня та прикраси для подружки нареченої

ГОСТІ І ПОДАРУНКИ


Подружки нареченої можуть допомогти з розміщенням гостей на весіллі або подарунків, які ті вручають молодятам. Зустріти, провести, запропонувати місце ближче до нареченої (якщо немає суворого розпорядження по усадці гостей свята і є вільні місця).

Сукня для подружки нареченої і прикраси фіолетові

ДІВИЧ-ВЕЧІР


Сьогодні це дуже модний захід, який організовують напередодні весілля для найближчих подруг нареченої. І прийнято його організовувати саме подружкам нареченої. Конкурси, танці, легкі закуски - все це порадує і наречену, і всіх учасниць дівич-вечора.

СУКНЯ ПОДРУЖКИ НАРЕЧЕНОЇ


На Заході існує думка, що за сукні для подружок нареченої заведено розраховуватися її батькам або нареченому. У нас все не так однозначно. Ви можете запропонувати оплатити сукню власними коштами або розділити витрати навпіл з нареченою. Часто наречена тільки рекомендує колір сукні для своїх подружок, а з іншими нюансами вони визначаються самі - з фасоном, з прикрасами, які підбираються під неї.

Сукня подружки нареченої зелена і прикраси

 

 

У ДЕНЬ ВЕСІЛЛЯ БУДЬТЕ ПОРУЧ З НАРЕЧЕНОЮ


В день весілля допомагати нареченій - Ваш прямий обов'язок, при чому, починаючи з дому і закінчуючи моментом, коли молоді відправляються додому / в подорож. Поправити сукню, допомогти одягти сережки, нагадати про рукавички - все це Ваші приємні обов'язки.

Не ставте багато запитань, Ви мали все обговорити раніше. Допомагайте з гостями, квітами, подарунками і скрізь, де потрібна хоч якась допомога. Своєю участю Ви зробите весілля подруги незабутньою, в першу чергу, для неї самої. Але, звичайно ж, будьте радісною, беріть участь в конкурсах, тому що бути подружкою нареченої - це весело і приємно.