Ювелирный дом ZARINA +380731190011 info@zarina.ua
Banner
Banner
Top Main Image

ZARINA LIMITED: коли потрібно щось більш особливе

 

У бутиках і на сайті Ювелірного Дому ZARINA — безліч вишуканих прикрас, створених із благородних металів і дорогоцінного каміння. Але для тих, хто бажає щось більш особливе, не зовсім таке, як у всіх, і готовий трохи почекати, є і така опція! Вона можлива з новою послугою ZARINA LIMITED.

 

У розділі ZARINA LIMITED представлені ювелірні вироби із золота 750 проби з діамантами, топазами і сапфірами. Цих прикрас немає у постійному продажі, але Ювелірний Дім ZARINA з радістю виготовить їх за попереднім замовленням.

 

Як можна замовити лімітовані прикраси?

 

- обрати прикрасу у розділі ZARINA LIMITED;

- уточнити у менеджера ZARINA ціну і термін виготовлення прикраси (зазвичай від 1 до 2 місяців);

- оформити замовлення.

 

І вже незабаром обрана прикраса потішить свою нову власницю!

 

Додаткову інформацію про послугу можна отримати за тел. +380731190011.

 

  1. Браслети
Page
Фільтр

*Акція діє з 10 грудня по 31 грудня 2021 року в мережі бутиків Ювелірного Дому ZARINA та на сайті zarina.ua. Акція діє для всіх клієнтів, які хочуть здійснити покупку виробів за обраним сегментом в зазначений терміни.

 **Під подарунком мається на увазі покупка ювелірної прикраси за 1 грн., що знаходяться у подарунковому сегменті та представлені в мережі бутиків Ювелірного Дому ZARINA або інтернет-магазині zarina.ua. Дана акція не плюсується з іншими поточними акціями в мережі та дисконтною програмою (подарункові сертифікати, дисконтні карти, заставні сертифікати, промокоди, флаєри по колабораціях, 1+1=3, ПриватБанк «Оплата частинами», розстрочка платежу та ін). 

За даною Акцією cashback від покупки нараховуються на рахунок покупця та можливий розрахунок за придбання виробів раніше нарахованими бонусами відповідно до умов системи лояльності.

***Вартість подарунку залежить від суми покупки. Подарунки надаються за такою градацією: до 5 тис.грн.; від 5 до 10 тис.грн; від 10 до 50 тис.грн; від 50 тис.грн. Кожен клієнт матиме можливість обрати подарунок у ціновому діапазоні, до якого належить сума покупки. 

Page

Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер з Вами зв'яжеться

Увійдіть в особистий кабінет, щоб додати товар до списку побажань.