Girl Power Sale
Корзина - 0 ГРН

У Вас нет товаров в корзине.

 

Кожна п'ята жінка в Україні є жертвою агресії. Минулого року до правоохоронних органів звернулося 150 000 жінок з приводу насилля в сім’ї , а за статистикою, звертається по допомогу лише кожна десята жертва. Більшість боїться зізнатися про знущання оточуючим, приховуючись за маскою щасливої мами та дружини, чим лише дають привід і можливість знущатися над собою і надалі. В країнах з високим рівнем побутового насилля, відсоток самогубства серед жінок набуває критично високих показників. Ми не хочемо, аби це стало нормою для України. Ми віримо в українську жінку та її силу. Тому, ми об’єднуємося задля облаштування притулку для жінок та дітей, що стали жертвамипобутового насилля.

 

 

 

ХТО МИ?

Облаштування притулку проводиться ГО «Ділові Українські Жінки» за підтримкиЮвелірного Дому ZARINA. І кожна з вас теж здатна долучитися та допомогти!

 

ЩО МИ РОБИМО:

Запускаючи великий розпродаж Girl Power Sale, ми проводимо збір коштів на облаштування у Черкаській області притулку для жінок та дітей, що стали жертвами домашнього насилля. Наша ціль – не просто втішити, а надихнути на нове життя, допомогти з опануванням нових професій та вказати новий шлях. Безвихідних ситуацій не існує. Частіше за все, жертва насилля боїться піти від свого ката через хибне відчуття залежності від нього, психологічної чи матеріальної. Ми допоможемо подолати це відчуття та усвідомити свою самодостатність, силу та незалежність. З дітьми роботу проводитиме Національна скаутська організація України – Пласт. Окрім психологічної допомоги, з дітьми проводитиметься робота по вихованню та навчанню, самовихованню, пізнанню природи і життя серед природи, підтримки спеціальних зацікавлень і здібностей дітей.

 

ЧОМУ МИ ЦЕ РОБИМО?

Ювелірний Дім ZARINA, спільно з благодійним фондом «Віра, Надія, Любов» та ГО «Ділові Українські Жінки» проводять вже не першу соціальну ініціативу. Протягом багатьох років ми підтримуємо жінок та дітей по всій країні. Ми віримо в те, що кожна жінка – дорогоцінність, кожна доля – важлива та кожне щастя – заслужене. Ми впевнені, що ніщо так не надихає, як єднання заради великої мети. І пропонуємо вам приєднатися до нас.