Ювелирный дом ZARINA +380731190011 info@zarina.ua
Banner Mobile Banner

Літня спокуса: нова пропозиція від ZARINA.

 

Акцію продовжено - ціни дійсні до 9 серпня включно!

 

Спекотне літо — саме час спокушати і спокушатись! І це, мабуть, найбільш вдалий час для поповнення вашого ювелірного гардеробу, бо влітку прикрас забагато не буває.

Спокуслива літня пропозиція від ZARINA:
з 21 липня до 1 серпня* — знижки** до -40% на обрані колекції зі срібла та з діамантами.
Обирайте прикраси з колекцій Кольори Кохання, Fancy, Gaudi, Elle, First Diamond та We Will Sea у мережі бутиків та на нашому сайті!

*Акція діє з 21 липня по 1 серпня 2021 року в мережі бутиків Ювелірного Дому ZARINA та на сайті zarina.ua. Акція діє для всіх клієнтів, які хочуть здійснити покупку виробів за вибраних сегментом в зазначені терміни.
**Під знижкою мається на увазі знижка у 40% від попередньої вартості товару з діамантами з колекцій Gaudi, 20% для колекцій Fancy, Elle, First Diamond та знижка у 30% від попередньої вартості товару з колекції We Will Sea, що представлені в мережі бутиків Ювелірного Дому ZARINA або інтернет-магазині zarina.ua.
Знижки на дані вироби не плюсуються з іншими поточними акціями в мережі та дисконтною програмою (подарункові сертифікати, дисконтні карти, заставні сертифікати, промокоди, флаєри по колабораціях, 1+1=3, ПриватБанк «Оплата частинами», розстрочка платежу та ін).
За даною програмою cash back діє, як накопичення. Придбати прикраси, що знаходяться на акції, за допомогою балів cash back неможливо.

Знижка 5% при оплаті картою на сайті!

Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер з Вами зв'яжеться

Увійдіть в особистий кабінет, щоб додати товар до списку побажань.