Ювелирный дом ZARINA +380731190011 info@zarina.ua
Banner
Banner
Top Main Image

Діти — дітям

креативний соціальний проєкт від ZARINA та INDUSTRY DESIGN HUB

Проєкт INDUSTRY DESIGN HUB, реалізований за підтримки ГО Ділові Українські Жінки та Ювелірного Дому ZARINA — конкурс молодих дизайнерів ювелірних прикрас, у котрому взяли участь учні Люботинської спеціалізованої мистецької школи-інтернат «Дивосвіт», а також юні харків’яни та мешканці Харківської області.

Учасники й учасниці конкурсу створили власні ескізи ювелірних прикрас. Робота Анастасії Слюсар “Светоч” була визнана найкращою бізнес-ідеєю для масового виробництва. Прикраси за її ескізом незабаром можна буде придбати у бутиках ZARINA.

З більш ніж 120 робіт авторитетне журі відібрало 16 найкращих робіт, і тепер настала черга клієнтів і поціновувачів ZARINA обирати своїх переможців!

Всі бажаючі можуть замовити прикраси, що сподобались їм найбільше. Кожне замовлення буде зараховане як голос за конкурсанта.

Всі автори отримають відсоток від коштів, вилучених з продажу цих ювелірних виробів. Більше замовлень — більше коштів на рахунках юних талантів!

Трьох переможців конкурсу буде оголошено 1 липня 2021 року. Кожен з них отримає спеціальний приз від Ювелірного Дому ZARINA та INDUSTRY DESIGN HUB.

Обирайте своїх переможців і замовляйте унікальні прикраси, створені за їхніми ескізами, на сайті ZARINA!

Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер з Вами зв'яжеться

Увійдіть в особистий кабінет, щоб додати товар до списку побажань.