Історія Бренду

ПРО ZARINA
Ювелірний Дім ZARINA – це перший діамантовий ювелірний бренд України, заснований 28 вересня 1998 року Наталією Нетовкіною з безкінечною любов’ю та повагою до жінок.

Головна місія компанії – розкриття цінності кожної жінки.

Ювелірний Дім ZARINA – це не просто ювелірний бренд. Це – потужна платформа для єднання активних жінок, прикраси від ZARINA – це джерело сили та інструмент для розкриття цінності кожної жінки. Ми віримо, що головна цінність знаходиться всередині кожної жінки: думки, емоції, погляди на життя, а прикраси – це бездоганне доповнення до образу, та інструмент, що підкреслює індивідуальність.

В рамках глобального ребрендингу у 2019 році, в ZARINA з’явилося п’ять саб-брендів:

ZARINA You – Твоя цінність – у твоєму настрої. Яскраві прикраси для наймолодшої аудиторії. Прикраси, які відображують настрій своєї володарки та безмежне бажання до постійних змін та пошуку себе.

ZARINA Story – Твоя цінність – у твоїх історіях. Сентиментальні прикраси, за кожною з яких ховається особлива подія чи історія. Персоналізовані прикраси, прикраси з рубінами – довершене доповнення для романтичних та чуттєвих натур.

ZARINA Creative – Твоя цінність – у тому, що ти крейзі. Яскраві, мов феєрверк, прикраси для творчих натур. Ці прикраси не дадуть своїм володаркам злитися з натовпом. Вони привертають увагу та зачаровують. Неправильність форм, яскраві поєднання та сміливі стилістичні рішення.

ZARINA Jewel – Твоя цінність – любов до себе. Коштовні поєднання дорогоцінного каміння найвищої якості, дизайнерські довершені форми. Прикраси, що заслужено вважаються «вічною класикою». Прикраси, що підкреслюють статус володарки та ніколи не вийдуть з моди. Саме прикрасами з напрямку Jewel прославився Ювелірний Дім ZARINA та завоював серця тисяч жінок.

ZARINA Fine – Ти і є цінність. Це – не просто прикраси. До напрямку Fine відносяться витвори ювелірного мистецтва. Володарками прикрас Fine стають жінки, що вже підкорили всі можливі вершини та насолоджуються життям, надихаючись красою ювелірних виробів від ZARINA.

 

ЗАСНОВНИЦЯ БРЕНДУ

Майбутня засновниця бренду ZARINA Наталія Нетовкіна народилася 29 вересня 1969 року в м Корсунь-Шевченківський Черкаської області.

Закінчила загальноосвітню школу №1 в місті Корсунь-Шевченківський.

У 1986 році вступила в Полтавський кооперативний інститут (нині Полтавський університет економіки і торгівлі) на факультет товарознавства.

У 1990 році закінчила інститут і почала працювати на Черкаському заводі телеграфної апаратури.

У 1994 році Наталія Нетовкіна розпочала свою діяльність у ювелірному бізнесі.

У 2004 році засновниця бренду переїхала зі своєю сім'єю до Києва, де активно зайнялася побудовою бізнесу.

У 2009 році Наталія Нетовкіна відкрила перший магазин в Європі, почавши свій шлях по завоюванню міжнародного ринку зі Швейцарії.

На сьогоднішній день Наталія Нетовкіна є не тільки засновницею бренду ZARINA, але й має права офіційного та ексклюзивного представника Ювелірного Дому «Faberge» в Україні та в Східній Європі.

 

МАГАЗИНИ ВЛАСНОЇ МЕРЕЖІ

Перший магазин майбутньої ювелірної мережі у Києві був відкритий за адресою вул. Суворова, 4. Називався він «Венеція». Пізніше був перейменований на честь середньої дочки Наталі - Заріни.

Другий магазин ZARINA у Києві відкрився за адресою бул. Шевченка, 2.

Магазини власної мережі ZARINA на сьогоднішній день присутні в таких містах, як Київ, Одеса, Дніпро, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Рівне, Черкаси, Чернівці. Їх кількість у 2017 році досягла 21 магазину.

 

ФРАНЧАЙЗИНГОВА МЕРЕЖА

З 2005 року Ювелірний Дім ZARINA почав розширення мережі за рахунок франчайзингу. Перший франчайзинговий магазин ZARINA був відкритий у м. Донецьк.

Протягом 2005-2006 років розкрили свої двері магазини в Києві, Ялті, Бердичеві, Житомирі, Одесі та інших містах.

У 2017 році кількість магазинів франчайзингової мережі ZARINA сягнула 20.


КОЛЕКЦІЇ ТА ДИЗАЙНЕРИ

Щоб завжди радувати своїх клієнтів ексклюзивними виробами Ювелірний Дім ZARINA одним з перших розпочав тісну співпрацю з іменитими дизайнерами України та зарубіжжя.

Жовтень 2008 року - провідним дизайнером бренду ZARINA став молодий і перспективний німецький дизайнер Мануель Вольф. Для бренду ZARINA він створив колекцію прикрас з діамантами та кольоровими коштовними каменями.

 

 

 

У 2012 році над новою колекцією для ювелірного бренду почав свою роботу дизайнер із Франції Роман Баянд. Завдяки цій співпраці були створені колекції «ZARINA by Roman Bayand», «Патріотична», «Особлива», «Особлива Весняна», «Особлива Осіння».

У 2015 році Романом Баяндом для Ювелірного Дому була створена нова концептуальна колекція «Зірка від ZARINA» в основі якої - стародавні традиції слов'ян та восьмикутна зірка Алатир, що приносить, за повір'ями, гармонію і щастя в сім'ю.
У 2016 році була представлена колекція «Розквіт» від українського дизайнера Олени Підтопти, присвячена жінці, пошуку натхнення та гармонії.


ОБЛИЧЧЯ БРЕНДУ
За час існування бренду ZARINA його обличчями ставали такі відомі жінки:

2009 р. - Анастасія Волочкова;

2010-2011 рр. - Сніжана Єгорова;

2013 - 2014 рр. - Соломія Вітвіцька, Марина Леончук.

2015 р. - Ольга Фреймут.

Восени 2019 року, в рамках ребрендингу, Ювелірний Дім ZARINA оголосив про створення п’яти саб-брендів: You, Creative, Story, Jewel та Fine. Обличчям кожного із саб-брендів стали видатні жінки сучасності. Жінки, що розділяють цінності ZARINA, цілі та ідеологію. Обличчям дорогоцінного саб-бренду Jewel стала одна з найвпливовіших жінок України, журналістка, актриса, телеведуча – Яніна Соколова.

Зiрка

 

Обличчям саб-бренду ZARINA Fine стала Народна артистка України, диригент-постановник Київського національного академічного театру оперети, хормейстер-постановник Оксана Мадараш.

Оксана Мадараш

 

Обличчям саб-бренду ZARINA Story стала прима-балерина Національного театру опери та балету Анна Софія Шеллер, співпраця з Анною Софією було представлено в рамках чуттєвої колаборації з Іраклі Макацарія. 

Анна София Шеллер и Иракли Макацария

 

СОЦІАЛЬНА АКТИВНІСТЬ

ZARINA є соціально орієнтованою компанією, головною ціллю якої є перетворення України на країну щасливих жінок. Спільно з Громадською організацією ДУЖ, головою якої є засновниця Ювелірного Дому ZARINA Наталія Нетовкіна, проводиться безліч фестивалей для допомоги соціально незахищеним дітям, жінкам та людям похилого віку. Вже багато років ZARINA допомагає будинку Ватутіно та проводить фестиваль «Ялинка бажань»


В 2019 році ZARINA та ДУЖ заснували соціальну платформу GIRL POWER, в рамках якої здійснюється обладнання притулку для жінок та дітей, що стали жертвами домашнього насильства.

Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер з Вами зв'яжеться

Увійдіть в особистий кабінет, щоб додати товар до списку побажань.