Хтось знає її як фатальну жінку Малену, що зводила з розуму своєю красою тихе італійське містечко, а хтось як Клеопатру з фільму «Астерікс і Обелікс».
Юна Моніка починала свою кар'єру з модельного бізнесу. Завдяки контракту з Elite Model Management дівчина знімалася для обкладинок найпопулярніших модних журналів. Співпраця з брендом Дольче і Габбана стало для актриси знаковим - один з рекламних роликів знімав Джузеппе Торнаторре, який по закінченні 5 років запросив Моніку Белуччі в свій фільм на роль Малени.

Стиль Моніки Белуччі

 

Дивно, але з роками краса актриси стає ще виразнішою. У 2015 році Моніка зіграла головну героїню в черговому фільмі «Бондіани» «007: Спектр», до цього такої честі удостоювалися лише молоді актриси.
Моніка Белуччі виглядає чудово на кожній червоній доріжці. За її стилем спостерігають сотні блогерів і тисячі журналістів. Моніка Белуччі знялася в більш ніж 60-ти фільмах.

Стиль Моніки Белуччі

Три головні кольори в образах актриси - червоний, чорний і білий. В одязі інших кольорів на урочистих заходах її можна побачити вкрай рідко. До святкового одягу Моніка підбирає прикраси або з яскравими великими каменями, або з чорними і білими діамантами. Актрисі дуже пасують рубіни, які ідеально підкреслюють особливості кольоротипу її зовнішності.

Жінці з настільки виразною зовнішностю дуже личать великі прикраси. Вважаєте, що Ви схожі саме на цю актрису? Спробуйте «підглянути» у неї, яке вбрання і прикраси вона поєднується в одному образі.

Факти про Моніку Белуччі, які Ви могли не знати:

  • Актриса написала книгу під назвою «Таємні зустрічі», реліз якої відбувся навесні 2017 року.
  • Актриса ніколи не робила пластичних операцій, чим дуже пишається.
  • Як справжня італійка вона обожнює піцу, хоча формам Моніки можуть позаздрити і деякі двадцятип'ятирічні дівчата;
  • Актриса не раз знімалася оголеною, при цьому двічі - будучи вагітною.

Моніка Белуччі - приклад фатальної італійської краси, яка з роками стає все виразнішою, що також вказує на вміння жінки знаходити гармонію всередині себе.
Якщо Вам подобаються образи актриси - приходьте в ZARINA, де є широкий вибір прикрас з великими коштовними каменями і розкішними діамантами. Такі ювелірні вироби Ви також можете вибрати по фото в нашому інтернет-магазині