Каблучки на фаланги залишаються популярними вже кілька років поспіль. Вони виглядають ніжно і стильно. Особливо часто цю модель обирають шанувальниці стилю Мінімалізм. Існують певні правила, як обрати каблучку на фалангу. Розберімося.

З ІСТОРІЇ

Нам здається, що мода на фалангові каблучки прийшла зовсім недавно. Насправді ж, такі прикраси носили ще в епоху Відродження і цей факт відображений на картинах багатьох художників. Каблучка на верхній або середній фалангі пальця свідчила про належність до більш високих класів суспільства. Навіть королева Кастилії Ізабелла носила каблучки на верхніх фалангах.

  

Вважається, що через більш ніж 500 років мода на фалангові каблучки повернулася саме тому, що вони відмінно підкреслюють красу манікюру, що теж стало своєрідним мистецтвом в сучасному світі.

 

ЯК ЖЕ ПІДІБРАТИ КАБЛУЧКИ НА ФАЛАНГИ, ЩОБ ВОНИ ВИГЛЯДАЛИ ГАРМОНІЙНО?

Перше правило, якого, втім, дотримуються не всі поціновувачі прикраси - колір металу. Він повинен бути ідентичним. Це може бути біле золото і срібло, або тільки жовте золото. У такому поєднанні фалангові каблучки більш вигідно підкреслять Ваше почуття стилю, а сам образ буде виглядати єдиним.

Вибір каблучок на фаланги сам по собі передбачає певний креатив, тому варто поекспериментувати з текстурами, вставками або формою прикраси.

Найцікавіші варіанти поєднання декількох фалангових каблучок такі:

- дві прикраси на одному пальці;

- кіаблучки в трикутнику, коли, наприклад, на вказівний та безіменний пальці каблучки одягають на нижню фалангу, а на середній - на верхню (або навпаки).

 

Каблучки на верхні фаланги можна надягати не тільки на вечірки або дружні зустрічі. Такі прикраси легко поєднуються і з boho-стилем, і зі стилем smart casual. Головне, не перестаратися з їх кількістю.

Серед селебріті особливо часто можна побачити каблучки на різних фалангах у Ріанни, Кендіс Свейнпол, Анджеліни Джолі, Крістен Стюарт. 

   

Варто також відзначити, що є різні види каблучок на фаланги:

  • каблучки на верхню фалангу (first-knuckle rings);
  • каблучки на середню фалангу (midi rings).

Естетика моди фалангових каблучок полягає в тому, що вони дозволяють створити свій власний неповторний стиль, залишаючись при цьому доступною за ціною прикрасою. У ZARINA Ви можете обрати фалангові каблучки в білому, жовтому і червоному золоті різної форми, що дозволить підкреслити Ваші власні уподобання.