25 січня у бутіку ZARINA в ТЦ "Dnipro Plaza"в Черкасах відбулася офіційна презентація колекції ювелірних прикрас Makatsaria jewelry від Іраклі Макацарія. Подія отримала значний розголос серед черкащан-поціновувачів творчості Іраклі та витонченого ювелірного мистецтва.

Іраклі Макацарія

На презентацію завітали десятки бажаючих першими побачити унікальні золоті та срібні вироби та поспілкуватися з їх автором, отримати автограф, зробити спільне фото та надихнутися особливою енергетикою Іраклі.

Makatsaria jewelry

У ході заходу було презентовано колекцію виробів Makatsaria jewelry та оголошено про початок офіційної співпраці між Ювелірним Домом ZARINA та Makatsaria jewelry. Презентація матиме продовження у багатьох містах України, тож радимо слідкувати за нашими новинами у соціальних мережах, аби не пропустити зустріч у вашому місті!

Makatsaria jewelry

Вже найближчим часом колекція Makatsaria jewelry з’явиться у продажі у флагманських бутіках ZARINA та стане доступною для замовлення в інтернет-магазині zarina.ua.

Makatsaria jewelry

Співпраця між Ювелірним Домом ZARINA та Іраклі Макацарія побудована на засадах спільних цінностей, спільних прагнень та мети. Як і ZARINA, Makatsaria jewelry здійснює підтримку соціальних проектів та розділяє думку про те, що головна цінність та краса знаходиться всередині кожної людини.

Іраклі Макацарія та команда бутіка ZARINA

Ми раді вітати Makatsaria jewelry у колі близьких друзів ZARINA!