Презентація Anna Andres Fine Jewelry в Ювелірному Будинку ZARINA 20 червня в Дніпрі в бутіку Ювелірного Дім ZARINA відбулася презентація нового ультрасучасного бренду Anna Andres Fine Jewelry. Його творцем і ідейним натхненником стала Анна Андрес - українська модель, телеведуча, підприємець.

Маючи величезний досвід ведення успішного ювелірного бізнесу протягом більш 20ти років, бренд ZARINA ділиться досвідом з молодими амбітними дизайнерами, допомагає в створенні нових ювелірних брендів і їх розвитку.

Колекція названа в честь ирако-британського архітектора Захи Хадід (Zaha Hadid), адже композиція її архітектурних робіт послужила натхненням для прикрас Anna Andres Jewelry.

Дебютна колекція ZAHA від Anna Andres Fine Jewelry була створена для сучасних сильних і красивих дівчат, які грають по свої правилами, але не перестають надихати світ своєю чарівністю. Перша колекція бренду, представлена на презентації, була створена в кращих традиціях мінімалізму: простота і витонченість ліній виробів стали результатом натхнення, знайденого в об'єктах мистецтва, в сучасній параметричної архітектури і навіть просто в небі, дивлячись на залишені в ньому сліди пролітають літаків.

Гості мали можливість познайомитися з результатом кропіткої розробки Zaha Collection, основу якої склали сережки, кільця, браслети і підвіски, виконані з стерлінгового срібла 925 проби в трьох колірних рішеннях: білому, жовтому і рожевому, а також моделями, посипаними паве з блискучого цирконію діамантового огранювання .