Интернет-магазин Ювелирный дом ZARINA +380731190011 info@zarina.ua

Краса не потребує приводу: відомі українські дівчата — про красу і кохання

Краса не потребує приводу: відомі українські дівчата — про красу і кохання

“Краса не потребує приводу” — фотопроєкт, створений на честь Дня Всіх Закоханих за підтримки Ювелірного Дому ZARINA. Він — про такі важливі і природні речі, як краса і кохання. Учасниці фотопроєкту — справжні розумниці і красуні: продюсерка, інста-блогерка, фотомодель і діджейка Яна Алтухова, співачка і акторка Міка Ньютон, креативна директорка ZIRKA Bar by ZARINA Софія Нетовкіна, танцюристка, співачка і хореографиня Яни Цибульська і відома діджейка DJ NANA. Кожна з героїнь — яскрава індивідуальність, кожна з них має свій стиль, особливу манеру носити прикраси і власне сприйняття краси.

 

Прикраси на героїнях: Ювелірний Дім ZARINA. Обрати собі таку ж красу можна, натиснувши на банер:

Обрати прикраси

 

Крім неймовірно стильних і сексуальних фото, у цьому проєкті дівчата діляться своїми роздумами на тему краси і її ролі у житті людини. У чому полягає справжня краса? Чи є вона запорукою кохання? Як саме прикраси впливають на образ і самовідчуття наших героїнь? Які саме прикраси вони вдягають щодня і до особливих подій? І, наостанок, як святкуватимуть День всіх закоханих? Героїні дають відверті і цікаві відповіді на ці запитання.

 

“Краса  — це єднання з собою і кайф від себе. Коли ти повністю задоволена собою, тим, де ти є і що ти є, іі це задоволення транслюєш у навколишній світ, — розмірковує Яна Алтухова, — краса залежить від того, якою ти себе відчуваєш. Якщо ти себе бачиш себе красунею і королевою —  тебе будуть сприймати так само. А взагалі, нам властиво любити і бути коханими — незалежно від того, як ми виглядаємо.”

 

“Загальновизнані стандарти краси не мають нічого спільного з коханням, — вважає Софія Нетовкіна, — але якщо у всьому, що ви робите, у тому, як ви рухаєтесь, у ваших словах і посмішках, у тому, як ви виглядаєте, інша людина бачить красу — тоді це точно кохання.”

 

З повним матеріалом можна ознайомитись на сторінках Marie Claire

 

 

          

Наступна

Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер з Вами зв'яжеться

Увійдіть в особистий кабінет, щоб додати товар до списку побажань.