Наприкінці грудня 2019 року Ювелірний Дім ZARINA продовжив розкривати особливості свого ребрендингу. Так, обличчям найдорожчого сегменту Fine стала Народна артистка України, диригент-постановник Київського національного академічного театру оперети, педагог Оксана Мадараш.

Оксана Мадараш

Спільний проект отримав назву «Справжня цінність мистецтва» і поєднує у собі любов до мистецтва у всіх його проявах: музика, театр, ювелірна майстерність та інші. Саме вміння відчувати цінність мистецтва у всіх його проявах, насолоджуватися прекрасним і наповнювати своє життя ним, знати власну цінність – це і є цінності, які декларує саб-бренд ZARINA Fine.

Першою колекцією, створеною після ребрендингу, в рамках напрямку Fine, стала колекція «Крижані чари», яка одразу закохала в себе поціновувачів витворів найвищої ювелірної майстерності.

«Театр – це мистецтво. І ювелірні вироби – це теж мистецтво. У своїй професії я працюю з прекрасним. І для мене, як для представниці творчої професії, важливо нести це прекрасне на сцену, втілювати його. І прикраси ZARINA Fine – це саме ті прикраси, що втілюють у собі справжню цінність мистецтва» - Оксана Мадараш.