В суботу 8 лютого в бутіку ZARINA на бульварі Шевченка в Києві відбулася презентація колаборації між Makatsaria Jewelry та Ювелірним Домом ZARINA.

Makatsaria jewelry

В рамках вечора презентували не лише спільну колекцію, а і розповіли про нову соціальну ініціативу брендів та спеціальну пропозицію до 14 лютого та 8 березня. Вечірка була проведена у грузинсько-європейському форматі. Гості насолоджувалися неперевершеним співом Золотого голосу Грузії в Україні Шмагі Тагіашвілі. Наш партнер Shabo додав святу вишуканого аромату добірних вин.

ZARINA

В рамках вечора Іраклі Макацарія представив гостям свою колекцію та повідомив про те, що з кожної проданої прикраси будуть відраховані кошти на користь Київського перинатального центру. Зараз центр потребує додаткового обладнання, вартістю 10 000 доларів і, купуючи прикраси, ви маєте змогу долучитися до порятунку десятків маленьких життів.

ZARINA

Гостям презентували спеціальну акційну пропозицію до 14 лютого  - «Якщо дарувати, то серце». В рамках цієї пропозиції, всі покупці ZARINA, що здійснять покупку на суму від 3000 грн в акційний період, отримають всього за 1 грн срібний підвіс з персональним гравіруванням. А купуючи на суму від 10 000 грн, кулон з діамантом та персональним гравіруванням.

Іраклі Макацарія та Ектор Хіменес-Браво

Вечір відвідали зірки та відомі особистості. Так, серед гостей можна було зустріти телеведучого та шеф-кухаря Ектора Хіменеса-Браво, амбасадора стихії ZARINA Fine Народну артистку України Оксану Мадараш, амбасадора стихії ZARINA Story прима-балерину Анну Софію Шеллер, телеведучу Раміну Есхакзай, юриста Євгена Проніна, міс Україна-2017 Поліну Ткач, засновницю Fashion Office Женю Портфілову.

Це був вишуканий вечір з грузинською гостинністю та українською душею, який обов’язково запам’ятається всім гостям.