Якби ми могли увібрати все сяйво сонця та гру його променів на ранковій росі, ми не впевнені, що змогли б перевищити сяйво прикрас з колекції NATKINA. Зустрічайте нову колекцію від швейцарського бренду в Ювелірному Домі ZARINA!
natkina jewelry

На фото: прикраси з колекції NATKINA та NATKINA Rainbow

NATKINA – це швейцарський бренд ювелірних виробів, що представляє в ZARINA свою срібну колекцію, відому унікальними композиціями сяючих фіанітів американського походження та вирощених у спеціальних умовах синтетичних дорогоцінних каменів. Характеристики та ручне огранювання каміння дозволяють досягти сяйва, притаманного натуральному.

NATKINA підкорила серця жінок по всьому світу, адже прикраси від цього Ювелірного Дому - це чудовий вибір як для яскравих, молодих панянок, що слідкують за світовими ювелірними трендами, так і для забезпечених жінок, які надають перевагу NATKINA при підборі прикрас для поїздок чи вечірок, адже вони дозволяють виглядати приголомшливо, не витрачаючи значні суми коштів. 

 natkina jewelry

NATKINA – це протест проти нудних прикрас. Це – нова яскрава сторінка у твоїй ювелірній історії, увінчана святом кольору, сяйва та яскравості. 

Колекція NATKINA
Колекція NATKINA Rainbow