16 січня 2020 року відбулася всеукраїнська прем’єра кінострічки «Віддана», знятої за мотивами роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія». В центрі сюжету – життя та взаємовідносини двох панянок, що проживали у місті Станіславові (нині: Івано-Франківськ) у австро-угорській Україні. Спільне дитинство, юність та перші кроки у дорослому житті, складність взаємовідносин, карколомні вигини долі і, звісно, кохання, створили фантастично гарне мереживо сюжету.

Віддана

Кінострічка занурює глядача у атмосферу ХІХ сторіччя не лише завдяки майстерній грі акторів, а і завдяки досконало відтвореним декораціям, та головне – костюмам та аксесуарам головних героїнь. Ювелірний Дім ZARINA особливо пишається срібними гребнями, які ювеліри бренду відтворили за описом в романі зі 100% точністю.

гребені від ювелірів ZARINA

гребені від ювелірів ZARINA


Надихнувшись фантастично гарною атмосферою історії, Ювелірний Дім ZARINA випустив капсульну колекцію «Віддана», яка вже доступна у флагманських бутіках та в інтернет-магазині ZARINA. Головною відмінністю колекції стало використання у ній барочних перлів, які відрізняються від звичайних своєю неповторною формою. Барочні перли – це унікальні творіння природи, в них кожен бачить щось своє. Хтось бачить вади, а хтось – неповторність та природність.

"Віддана" від ZARINA

Колекція "Віддана" від Ювелірного Дому ZARINAВідкрийте для себе магію барочних перлів з колекцією «Віддана» від Ювелірного Дому ZARINA та не пропустіть покази фантастично гарної стрічки у кінотеатрах країни!