Ювелірний Дім ZARINA підтримав Всеукраїнську премію «Жінка ІІІ тисячоліття»! Як соціально орієнтований бренд, ZARINA завжди відзначає та підтримує тих, хто зробив значний вклад на благо України. Тому ZARINA підтримала єдину в Україні Премію, яка дається жінкам за видатні заслуги та громадську діяльність.

Жінка III тисячоліття, яка вона? Це діяльна, сучасна, освічена, прогресивна особистість, яка зробила значний внесок у певну галузь. Кожна жінка - це цілий світ. Це унікальне поєднання зовнішньої ніжності та краси і великої внутрішньої сили. Саме такою є  Жінка III тисячоліття і саме такою є жінка в стилі ZARINA! Саме тому гості вечора сяяли на червоній доріжці в прикрасах ZARINA. Елегантні діаманти, волошково-сині сапфіри, палюче-червоні рубіни – витончені прикраси якнайкраще доповнювали образи красунь-переможниць Премії, даруючи їм неповторний шарм. 

Премія «Жінка ІІІ тисячоліття» надихнула засновницю Ювелірного Дому ZARINA Наталю Нетовкіну заснувати благодійний проект «Золоті люди», який би не тільки відзначав людей орденом «Діамантова Зоря», але й допомагав їм у їх нелегкій справі. «Героями проекту стануть ті жінки, кого називають «Людьми найвищої проби» - це люди, які рятують життя та змінюють світ навколо себе, вказуючи нам на насправді важливі речі: Любов, Честь, Благородство, Милосердя» - відмітила Наталя Нетовкіна. Перший почесний орден «Діамантова Зоря» Наталя вручила Надії Савченко, яка є беззаперечним взірцем Людини найвищої проби. Нагороду прийняла мама Надії. Наталя Нетовкіна відзначила, що «героями нового соціального проекту Ювелірного Дому ZARINA стануть волонтерки – це справжній феномен України, жінки, які надихнули всіх нас допомагати й рятувати. Зовсім скоро на сайті ZARINA (zarina.ua) стартує відкрите голосування за волонтерок, які варті найвищого визнання. А вже в січні відбудеться благодійний концерт на користь героїнь проекту і нагородження найкращих!»

Запрошуємо всіх доєднатися до допомоги тим, кому знаходити гроші на порятунок країни стає дедалі важче. І раді повідомити, що першим партнером проекту «Золоті люди» стала Українська Бізнес Асоціація, об‘єднання чесного та «білого» бізнесу країни, люди, які добре знають, що таке честь та гідність.

Також відмітимо, що Ювелірний Дім ZARINA подарував переможницям Премії цінні подарунки. Не оминули сюрпризи і гостей в залі. Як відомо Ювелірний Дім засновано 16 років тому і зовсім скоро компанія буде святкувати свій День народження, тому людина, яка сиділа на 16 місці в 16 ряду отримала від ZARINA коштовний браслет-оберіг, виконаний у вигляді восьмиконечної зірки-Алатир, яка з давніх-давен оберігає українців від всіх бід та нещасть.

Впевнені, що у новому році ця зірка подарує переможцю щастя, та стане могутнім оберегом!