Интернет-магазин Ювелирный дом ZARINA +380731190011 info@zarina.ua
Banner
Banner
Top Main Image

Краса не потребує приводу: п’ятеро красунь — про справжню красу і кохання.

 

«Краса не потребує приводу» — фотопроєкт української редакції Marie Claire, створений за підтримки Ювелірного Дому ZARINA. Він — про такі важливі і природні речі, як краса і кохання. Учасниці фотопроєкту — справжні розумниці і красуні: продюсерка, Інста-блогерка, фотомодель і діджейка Яна Алтухова, співачка і акторка Міка Ньютон, креативна директорка ZIRKA Bar by ZARINA Софія Нетовкіна, танцюристка, співачка і хореографиня Яни Цибульська і відома діджейка DJ NANA. Кожна з героїнь — яскрава індивідуальність, кожна з них має свій стиль, особливу манеру носити прикраси і власне сприйняття краси.

 

Крім неймовірно стильних і сексуальних фото, у цьому проєкті дівчата діляться своїми роздумами на тему краси і її ролі у житті людини. У чому полягає справжня краса? Чи є вона запорукою кохання? Як саме прикраси впливають на образ і самовідчуття наших героїнь? Які саме прикраси вони вдягають щодня і до особливих подій? Героїні дають відверті і цікаві відповіді на ці запитання. Ось декілька найцікавіших цитат з інтерв’ю:

 

«Краса — це єднання з собою і кайф від себе. Коли ти повністю задоволена собою, тим, де ти є і що ти є, іі це задоволення транслюєш у навколишній світ, — розмірковує Яна Алтухова. — Краса залежить від того, якою ти себе відчуваєш. Якщо ти себе бачиш себе красунею і королевою — тебе будуть сприймати так само. А взагалі, нам властиво любити і бути коханими — незалежно від того, як ми виглядаємо.»

 

«Справжня краса залежить від внутрішньої збалансованості. Коли ти в гармонії з собою! Коли ти прокидаєшся зранку і розумієш, що просто щаслива і приймаєш все, що в тебе є в житті з вдячністю,» — ділиться своїми думками Міка Ньютон.

 

«Загальновизнані стандарти краси не мають нічого спільного з коханням, — вважає Софія Нетовкіна. — Але якщо у всьому, що ви робите, у тому, як ви рухаєтесь, у ваших словах і посмішках, у тому, як ви виглядаєте, інша людина бачить красу — тоді це точно кохання.»

 

Дивіться, читайте, надихайтесь — більше у фотопроєкті на marieclaire.ua.

Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер з Вами зв'яжеться

Увійдіть в особистий кабінет, щоб додати товар до списку побажань.