Ювелірний Дім ZARINA

Бренд, створений понад 25 років українськими жінками для жінок. З розумінням, повагою та безмежною любов’ю. Компанія-інноватор, головною метою якої завжди було створення не простих ювелірних прикрас - кожен виріб від ZARINA мав стати тим особливим інструментом, ключем для розкриття індивідуальності, мрій та цінностей жінки.

Ще на початку свого існування, ZARINA отримала титул “Першого діамантового бренду України”, запропонувавши своїм клієнтам перші прикраси з прозорими діамантами у білому золоті, а також вироби із чорними та коньячними діамантами. Ми продовжуємо шлях інноваторів, першими на українському ювелірному ринку пропонуючи нові дизайнерські та технологічні рішення у виготовленні прикрас.
ZARINA - це бренд з українською душею, цінностями та гідністю. Попри все, ми не відступимо від своєї місії — нести натхнення жінкам, говорити про важливі соціальні теми, працювати з вірою в Україну та Жінку. І щодня нагадувати мільйонам жінок про те, що вони — справжня цінність.

Наталія Нетовкіна

 

Жінка, мати та впливова бізнеследі, яка заснувала один з найвідоміших в Україні брендів — Ювелірний Дім ZARINA.

Ще з юності пані Наталія мріяла про власний ювелірний бренд. З історій матері та бабусі, вона знала, який особливий вплив можуть мати прикраси на життя своїх власниць. І йшла до своєї мети попри все — вона знала, що одного дня її ювелірний бренд стане відомим на всю Україну та за її межами. А створювані прикраси надихатимуть тисячі жінок бути сильними та наважитися йти до своїх мрій. Сьогодні в Україні працює понад 20 бутиків ZARINA, а у Швейцарії активно розвивається ювелірний бренд NATKINA.

Український відповідальний бізнес не може стояти осторонь соціальних проблем. Жіноче серце прагне обійняти та захистити усіх нужденних. З поєднань цих двох життєвих правил пані Нетовкіної народилася ГО “Ділові Українські Жінки” - організація під її керівництвом, яка об’єднала активних українських бізнеследі з метою розвитку жіноцтва та допомоги нужденним — жінкам, сиротам та людям похилого віку.
Після повномасштабного вторгнення сил російської федерації до України, під патронажем Наталії Володимирівни та за підтримки “ДУЖ” було створено реабілітаційний підлітковий табір “ERA BAND CAMP” у Швейцарії. В ньому молодь, що постраждала від війни, отримала можливість відновитися психічно та фізично та здобути нові знання. “ERA BAND CAMP” - це платформа для виховання нового покоління свідомих українців, які надалі будуватимуть нову Україну. Адже віра у майбутнє, у наших дітей та допомога один одному — це головна цінність української нації.

Заріна Нетовкіна

 

Креативна директорка й амбасадорка компанії, яка імплементує нове бачення у розвиток компанії відповідно до світових ювелірних трендів. Заріна ставить собі за мету трансформувати компанію в Lovemark, що стане взірцем для наслідування в Україні та на світовому ювелірному ринку.

Головний символ бренду ZARINA — Алатир, сакральна українська зірка, що зображує єднання стихій крізь простір та час. Потужний оберіг, що здавна зображувався на писанках та вишиванках та знайшов своє нове лаконічне втілення у логотипі Ювелірного Дому ZARINA.

Саме жінки родини Нетовкіних розвивають Ювелірний Дім ZARINA. Кожна з них привносить у бренд частинку своєї душі. Кожна з них - джерело унікальної творчої енергії, яка дає життя новим ідеям та задумам. Вони мають різні характери, стилі та уподобання, але разом створюють ту саму неповторну симфонію ZARINA.

І вони стали джерелами натхнення кожного з 5 саб-брендів: