Ювелирный дом ZARINA +380731190011 info@zarina.ua
Banner
Banner
Top Main Image

Ювелірний Дім ZARINA є офиційним і ексклюзивним представником Дому FABERGÉ в Україні.

Компанія Fabergé, заснована в 1842 році, стала найпопулярнішим ювелірним домом з того часу, як Пітер Карл Фаберже створив вишукані прикраси, у тому числі легендарну серію розкішних та оригінальних великодніх яєць. Британська ювелірна компанія Fabergé повністю належить дочірній компанії Gemfields Group Limited, компанії, зареєстрованій на фондових біржах Лондона (AIM) і Йоганнесбурга. У жовтні 2007 року, коли Fabergé на чолі нових власників із Великобританії оголосили про возз'єднання бренду із родиною Fabergé. Це відкрило новий розділ в інтригуючій історії Fabergé та підготувало ґрунт для повного відродження імені та філософії , бренда. Сьогодні Fabergé черпає натхнення у своєму легендарному минулому, створюючи вічно оригінальні вироби."

Колекція Heritage, натхненна першими ювелірними шедеврами Fabergé, передає їх витонченість, культурне багатство і філігранну техніку виконання.

Колекція The Colours of Love, що уособлює «життя в кольорі», гармонійно поєднує в собі дорогоцінні камені неймовірних відтінків, художню майстерність і бездоганна якість виконання.

Колекція Emotion, наповнена яскравими квітами і відтінками, звертається до інтелектуального та мистецького багатства світу Fabergé. Ці сміливі і ефектні прикраси відкривають нові горизонти дизайну і майстерності.

Колекція Fabergé Rococo переосмислює стиль рококо на сучасний лад. Натхненням для неї послужили золоті карбовані завитки на легендарному ювелірному яйці Фабреже «Рокайль».

У колекції Essence втілилася любов Fabergé до сюрпризів і індивідуальності. Кожна прикраса виконано з золота 18 карат за мотивами імператорських великодніх яєць з сучасними акцентами у вигляді діамантів і самоцвітів.

 

Page
Page
Знижка 5% при оплаті картою на сайті!

Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер з Вами зв'яжеться

Увійдіть в особистий кабінет, щоб додати товар до списку побажань.