Ювелирный дом ZARINA +380731190011 info@zarina.ua

Коло Жіночого Лідерства

Платформа нетворкінгу жінок - Традиційні сніданки «Ранкова кава ділової жінки», культурно-просвітницькі заходи «Променад із незнайомцем», тренінги та майстер-класи.

 

Кожна п'ята жінка в Україні є жертвою агресії. Минулого року до правоохоронних органів звернулося 150 000 жінок з приводу насилля в сім’ї , а за статистикою, звертається по допомогу лише кожна десята жертва. Більшість боїться зізнатися про знущання оточуючим, приховуючись за маскою щасливої мами та дружини, чим лише дають привід і можливість знущатися над собою і надалі. В країнах з високим рівнем побутового насилля, відсоток самогубства серед жінок набуває критично високих показників. Ми не хочемо, аби це стало нормою для України. Ми віримо в українську жінку та її силу. Тому, ми об’єднуємося задля облаштування притулку для жінок та дітей, що стали жертвамипобутового насилля.

 

ХТО МИ?

Облаштування притулку проводиться ГО «Ділові Українські Жінки» за підтримкиЮвелірного Дому ZARINA. І кожна з вас теж здатна долучитися та допомогти!

 

ЩО МИ РОБИМО:

Запускаючи великий розпродаж Girl Power Sale, ми проводимо збір коштів на облаштування у Черкаській області притулку для жінок та дітей, що стали жертвами домашнього насилля. Наша ціль – не просто втішити, а надихнути на нове життя, допомогти з опануванням нових професій та вказати новий шлях. Безвихідних ситуацій не існує. Частіше за все, жертва насилля боїться піти від свого ката через хибне відчуття залежності від нього, психологічної чи матеріальної. Ми допоможемо подолати це відчуття та усвідомити свою самодостатність, силу та незалежність. З дітьми роботу проводитиме Національна скаутська організація України – Пласт. Окрім психологічної допомоги, з дітьми проводитиметься робота по вихованню та навчанню, самовихованню, пізнанню природи і життя серед природи, підтримки спеціальних зацікавлень і здібностей дітей.

 

ЧОМУ МИ ЦЕ РОБИМО?

Ювелірний Дім ZARINA, спільно з благодійним фондом «Віра, Надія, Любов» та ГО «Ділові Українські Жінки» проводять вже не першу соціальну ініціативу. Протягом багатьох років ми підтримуємо жінок та дітей по всій країні. Ми віримо в те, що кожна жінка – дорогоцінність, кожна доля – важлива та кожне щастя – заслужене. Ми впевнені, що ніщо так не надихає, як єднання заради великої мети. І пропонуємо вам приєднатися до нас.

 

ГАЗЕТА ДЕНЬ. АРТСУПРОВІД ВІД ЮВЕЛІРНОГО ДОМУ ZARINA

Для газети «День» вже стало традицією щороку випускати нову книгу, що лікує історичну амнезію для бібліотеки проекту «Україна Incognita». У 2016 році за дизайном талановитої художниці Анни Гаврилюк Ювелірним Домом ZARINA був створений шкіряний браслет-оберіг зі срібною підвіскою, на якій зображена літера Аз. Цей браслет був виготовлений лімітованим тиражем спеціально до випуску книжкової новинки «Сестра моя, Софія…», яка була представлена на Книжковому ярмарку у Львові. Книга розповідає про становлення та розквіт стосунків між двома слов’янськими державами – Україною та Болгарією. Ця книга — спроба прояснити найбільш важливі питання історії Болгарії й через них — ще більш точно відчути «вузли» непізнаної української історії. Болгарія дає нам частину відповідей на питання про Україну. Якщо болгарську історію намагалися викривити, то нашу — привласнити. До речі, «Сестра моя, Софія...» увійшла в ТОП найкращих книг 2016 року у Всеукраїнському рейтингу «Книжка року 2016». 

21 ГРУДНЯ 2018 РОКУ ВІДБУЛАСЯ «РІЗДВЯНА РАНКОВА КАВА ДІЛОВОЇ ЖІНКИ»

21 грудня 2018 року в Будинку Актора відбулася святкова зустріч найкращих жінок України - «Різдвяна Ранкова Кава Ділової Жінки». Ініціатором та організатором якої була ГО «Ділові Українські Жінки». Інформаційний партнер: журнал Woman Magazine. 

 

Це буда чудова нагода, наперододні новорічних та різдвяних свят, зустрітися та провести час у дружньому колі однодумців  та за келихом шампанського насолодитися теплою атмосферою спілкування.

 

Особливим та незабутнім подарунком для кожного став святковий концерт «Новорічні мелодії Великих міст» від Національного камерного ансамблю «Київські солісти» виступ яких нікого не залишив байдужим.

 

В рамках заходу Президент ГО «Ділові Українські Жінки», Засновниця Ювелірного Дому ZARINA Наталія Колодницька (Нетовкіна) урочисто привітала усіх учасниць іміджевих заходів, благодійних та соціальних проектів організаціїї та висловила свою безмежну вдячність за долучення кожного до творення великих, добрих справ на благо України. Крім того, відбулося нагородження почесних учасниць заходу за активну громадську позицію перед країною та підтримку і участь у проектах ГО «ДУЖ».

 

Також на гостей свята очікували смачні та натуральні смаколики і шампанське з діамантом від ЮД ZARINA, щасливою власницею якого стала одна із учасниць заходу.

 

Традиційно відбувся розіграш подарунків від партнерів, а саме:

- подарунки від Ювелірного Дому ZARINA;

- подарунки від ТМ «Небесна криниця»;

- подарунковий сертифікат від членкині організації Тетяни Богашевої;

- подарункові сертифікати від Наталії Шпакової;

- подарунковий сертифікат від туристичної компанії Orange;

 

Весь захід був наповнений сюрпризами, цікавими знайомствами та приємностями. Щиро дякуємо всім, хто зміг долучитися та провести час у нашому колі чарівних та неповторних жінок. Слідкуйте за нашими новинами та до зустрічі в Новому 2019 році!

 

4 ГРУДНЯ 2018 РОКУ У М. ПОЛТАВА ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ТРАДИЦІЙНИЙ СНІДАНОК «РАНКОВА КАВА ДІЛОВОЇ ЖІНКИ»

4 грудня 2018 року у м. Полтава відбувся перший традиційний сніданок «Ранкова кава ділової жінки» в рамках якого був створений новий відокремлений підрозділ громадської організації «Ділові Українські Жінки».

 

Спеціальним гостем заходу стала Наталія Колодницька (Нетовкіна) - Президент ГО "Ділові Українські Жінки", засновниця та власниця Ювелірного Дому ZARINA, Голова Громадянського Руху "За процвітання Черкащини", ініціатор Міжнародного духовного фестивалю ViraFest та Фестивалю Святого Миколая в Чигирині, ініціатор творчого практикуму RYM - Рух Успішної Молоді.

 

Під час заходу пані Наталія поділилась з усіма присутніми жінками своєю історією  життя, розповіла про тернистий шлях до успіху, про свої власні падіння і взлети та поділилась секретом, який допомагає не тільки рухатися вперед, але й не прожити життя дарма - це благодійна, соціальна та просвітницька діяльність, адже: “Коли ми віддаємо любов, час та піклування тим, хто цього потребує - ми стаємо щасливими та сповненими людьми”

 

Також під час зустрічі  активні і успішні жінки, представниці бізнесу та громадські діячки Полтавщини дізнались що являє собою ГО "Ділові Українські Жінки", які напрямки діяльності охоплює організація і які цілі ставить перед собою.

 

Учасниці сніданку мали нагоду розповісти про себе, поспілкуватися з членкинями ГО “ДУЖ”, познайомитися та обмінятися корисними бізнес контактами.

 

Громадська організація «Ділові Українські Жінки» висловлює подяку Наталії Латиш за  організацію зустрічі та щиро дякує усім присутні, хто зміг долучитися до заходу. Слідкуйте за нашими новинами та долучайтеся до наступних зустрічей! 

 

RYM – Рух Успішної Молоді

2 лютого 2019 року відбулося практичне заняття Творчого практикуму RYM ("Рух Успішної Молоді"), участь в якому взяли талановиті та креативні дівчата-підлітки, віком 11-17 років.

 

Зустріч почалася з перегляду відео на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Говорили про ризики та безпеку в мережі, важливість "фільтрування" тих фото, які ми публікуємо в своєму профілі.

 

Чудовою новиною стало оголошення про початок планування випуску дівчат, а саме — продумування Квіткового балу. Ідеї, пропозиції, активності, декор, запрошення та програма — анонс заходу вже незабором!

 

Перший спікер — Сергій Добріньков — представник Ювілирного Дому ZARINA. Разом із Сергієм дівчата змогли зануритись у неймовіртний світ дорогоцінностей та дізнатися про сучасні ювелірні тренди. Крім того, навчились підбирати коштовності, які пасуватимуть до статури, обличчя, сукні та до заходу загалом. В рамках заняття учасницям була представлена нова колекція коштовностей від ZARINA, а в кінці лекції кожна отримала невеличкий приємний презент від компанії.

 

Учасниць традиційно пригощали корисні та поживні солодощі від компанії Sweetanok-ua.

 

У другій частині заняття дівчата разом з Валерією Сучковою та Яною Зюлковською говорили на тему блогінгу в сучасному житті. Слухали історію, сучасні проблеми та виклики, з якими стикається блогер, аби зібрати та втримати аудиторію, як спілкуватись та працювати з нею, як реагувати на критику від підписників та хейтерів, як розробити та втілити в життя унікальний контент. А за найкреативніше питання, одна із дівчат виграла безкоштовний похід на Модний бранч.

 

Нагадуємо, що реєстрація на Творчий практикум RYM триває! Якщо Ваша донька чи знайома шукає нові можливості для самовдосконалення та отримання практичних навичок для успішного життя, тоді запрошуємо її до нас! 

 

СТАРТУВАВ 4 СЕЗОН ТВОРЧОГО ПРАКТИКУМУ RYM ("РУХ УСПІШНОЇ МОЛОДІ")

3 листопада 2018 року успішно стартував 4 сезон творчого практикуму RYM ("Рух Успішної Молоді"), участь в котрому взяли більше 50 талановитих та креативних дівчат підлітків віком 11-17 років, в тому числі вихованці центру соціально-психологічної реабілітації Отчий Дім, діти з сімей, пострадалих в АТО та дівчата продюсерському центру Babyphotostar Директор творчого практикуму - членкиня ГО "Ділові Українські Жінки" власниця торгової марки Sweetanok-ua Светлана Нащекина.

 

В рамках першого заняття відбулась презентація спеціалізацій, знайомство учасниць з менторами та кураторами проекту, а саме: 

- суспільні комунікації, реклама та піар;
- проект арт-кафе;
- івент-бізнес, мистецтво організації свят;
- театральне мистецтво

 

Спеціальними гостями заходу стали:

Александр Висич і Єлизавета Дорожко - дебатери зі стажем більше 5 років.Призери регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних дебатних турнірів, фіналісти Чемпіонату України з дебатів - головної події в дебатах.

 

Вони поділились з дівчатами власними таємницями успіху та провели майстер-класи, які допомогли дівчатам повірити у власні сили і дізнатись нову та корисну інформацію.

 

Найактивніші дівчата отримали подарунки від партнерів творчого практикуму RYM, а саме: 
- прикраси від Ювелірний Дім ZARINA;
- збірку поезії молодої та талановитої Яна Зюлковська (Yana Zulkovska)

 

Але на цьому приємні несподіванки не закінчились!

 

Привітати дівчат із початком курсу занять завітала ініціатор творчого практикуму RYM, президент ГО "Ділові Українські Жінки", засновниця Ювелірний Дім ZARINA - Наталія Колодницька, яка зробила несподіваний і особливий подарунок для команди проекту Mozaika Art-Cafe - сертифікат на суму 20 тис. грн. від Благодійний Фонд "ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ"! Тим самим допомогла приблизити відкриття Mozaika Art-Cafe, тож вже же зовсім скоро ми зможемо спробувати авторські смаколики та випити ароматну каву зі смаком історії, добра та присмаком праці величезної команди творців Mozaika Art-Cafe

 

Слідкуйте за нашими новинами та долучайте своїх донечок, друзів та знайомих, адже програма курсу RYM обіцяє бути дуже цікавою та насиченою! Не пропустіть можливість самовдосконалитись, відкрити нові таланти та втілити свої мрії у життя!

 

11 ЛИПНЯ 2018 РОКУ НА БАЗІ ЦЕНТРУ ОБ’ЄДНАНЬ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ ОТЧИЙ ДІМ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ УЧАСНИЦЬ ТВОРЧОГО ПРАКТИКУМУ RYM

11 липня 2018 року на базі Центру об’єднань соціальних проектів Отчий Дім відбулася зустріч учасниць творчого практикуму RYM («Рух Успішної Молоді») дівчат підлітків віком 12-17 років, директора творчого практикуму RYM, членкині ГО "Ділові Українські Жінки", власниці ТМ Sweetanok-ua Світлани Нащокіної й талановитого дизайнера-архітектора Олега Кукаеєва. 

 

Робота над втіленням проекту учасниць творчого практикуму RYM арт-кафе Mozaika Art-Cafe активно триває і вже восени ми чекаємо Вас у гості!

Знижка 5% при оплаті картою на сайті!

Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер з Вами зв'яжеться

Увійдіть в особистий кабінет, щоб додати товар до списку побажань.