Ювелирный дом ZARINA +380731190011 info@zarina.ua

Договір публічної оферти

1.     Загальні положення

1.1.    Ця Угода Користувача про умови використання інформаційних ресурсів Інтернет-ресурсу «ЮВЕЛІРНИЙ ДІМ ZARINA» (далі по тексту - Угода) визначає:

1.1.1. Правила використання відвідувачами та користувачами (далі по тексту - Користувачі) Інтернет-порталу zarina.ua (далі по тексту - Сайт).

1.1.2. Умови замовлення Товарів.

1.1.3. Форми оплати Замовлення і вартість Доставки Замовлення.

1.1.4. Умови отримання Замовлення.

1.1.5. Умови використання персональних даних, а також права користувачів, які надали їх.

1.2. Власник Сайту - ФОП Оганесян Арсен Мартинович; (далі по тексту - Власник)

1.3. Використання Сайту Користувачем означає, що Користувач приймає і зобов'язується дотримуватися всіх нижченаведених умов Угоди.

1.4. Дана Угода, Сайт повністю або частково може бути змінений Власником в будь-який час і без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди, зміст Сайту набирають чинності з моменту опублікування і внесення змін.

 

2.     Правила користування Сайтом Користувачами

2.1. Сайт містить об'єкти інтелектуальної власності (в т.ч. об'єкти авторського права, знаки для товарів і послуг): фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, ексклюзивний дизайн ювелірних виробів (вид виробів у каталозі Замовника, що відповідає певному артикулу).

2.2. Виключні права на використання вмісту Сайту (в т.ч. право на підбір, розташування, систематизацію та перетворення даних, що містяться на Сайті, а також самі вихідні дані), крім випадків, окремо зазначених у змісті опублікованих на Сайті матеріалів, належать Власнику.

2.3. Користувачеві Сайту, якому не виповнилося 18 років, необхідно отримати згоду батьків або інших законних представників на оформлення замовлення Товару. Якщо батьки або інші законні представники користувача Сайту не згодні з будь-якою умовою цієї Угоди, користувач Сайту зобов'язаний відмовитися від користування Сайтом.

2.4. Користувач має право копіювати (завантажувати, скачувати) з Сайту матеріали, права на які належать Власнику, тільки для особистого використання.

2.5. Розповсюдження, опублікування або інше використання матеріалів Сайту не допускається без посилання на Власника (без посилання на Сайт).

2.6. У разі порушення пунктів 2.4., 2.5. цієї Угоди, Користувач несе відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

2.7. Користувач зобов'язується використовувати Сайт тільки в рамках законодавства.

2.8. Користувач зобов'язується не відправляти повідомлення у формі зворотного зв'язку наступного характеру:

2.8.1. Які порушують законодавство України, містять погрози та образи, що порушують публічний порядок і мають непристойний характер.

2.8.2. Які Порушують в тій чи іншій мірі честь і гідність, права та інтереси інших осіб, що охороняються законом.

2.8.3. Що сприяють або містять заклики до розпалювання релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі, містять спроби розпалювання ворожнечі або заклики до насильства, а також інші повідомлення і матеріали, які будь-яким чином порушують положення законодавства України.

2.9. Користувач погоджується з тим, що він несе одноосібну і повну відповідальність за порушення умов цієї Угоди. Користувач зобов'язується відшкодувати будь-який збиток, що виникає внаслідок таких порушень.

2.10. З моменту порушення Користувачем вимог цієї Угоди всі замовлення на Товар вважаються скасованими.

2.11. Користувач, який використовує інформаційні ресурси Сайту, є таким, хто ознайомився і приймає умови цієї Угоди.

 

3.     Умови замовлення Товарів

3.1. Розміщені на сайті товари є запрошенням укласти договір купівлі-продажу товару. Усі його істотні умови, в тому числі ціни, підлягають додатковому погодженню між сторонами.

3.2.  При оформленні Замовлення на Товар Користувач повністю погоджується з нижченаведеними умовами:

3.2.1. Зразком замовленого Товару визнається його дизайн (зображення товару в каталозі Власника, відповідне певному артикулу).

3.2.2. Замовник гарантує відповідність зовнішнього вигляду замовлених виробів їх зразкам у каталозі. Вага виробу, вага і розмір вставок у виробі може незначною мірою відрізнятися від вказаного в каталозі Власника, зважаючи на особливості технологічного процесу виготовлення ювелірних виробів.

3.2.3. Виконавець гарантує відповідність якості своїх виробів стандартам України, застосовуваним до ювелірних виробів (ДСТУ3527-97).

3.3. Користувач здійснює вибір виробів з каталогу Власника, оформлює замовлення, заповнивши форму замовлення, і відправляє замовлення Замовнику.

3.4. Дата оформлення Замовлення є датою заповнення Користувачем електронної форми Замовлення на Товар.

3.5. Для оформлення Замовлення Користувачеві необхідно:

3.5.1. Відкрити посилання інтернет-магазину Сайту під найменуванням zarina.ua/ua;

3.5.2. Самостійно, на власний розсуд, з переліку Товарів, відображених у каталозі Сайту, шляхом натискання на відповідне посилання обрати Товар, який необхідно замовити.

3.5.3. Замовлення формується з усіх одиниць Товару, які вибрав Користувач.

3.6. Замовлення Товарів складається з: найменувань обраних виробів, їх артикулів, ціни, форми оплати, способу доставки, дати зробленого замовлення, інформації про Користувача (ім'я, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, адреса).

Із зазначеної інформації Користувачем заповнюється форма оплати, спосіб доставки, інформація про Користувача. Інші дані формуються автоматично при додаванні товару в «Корзину». Відповідна форма для формування замовлення доступна після вибору товару за посиланням zarina.ua/ua/checkout/cart/.

3.7. Користувач зобов'язується правильно і повністю вказати в замовленні контактний номер телефону (у тому числі і код міста, якщо потрібно), а також точну адресу доставки (якщо передбачається доставка кур'єром).

3.8. Замовник зобов'язується виконати всі домовленості, досягнуті в результаті переговорів з Користувачем по виконанню і доставці замовлення (ціна, термін, порядок і форма оплати).

3.9. У телефонному режимі або режимі електронного листування представник Власника і Користувач погоджують усі істотні умови придбання Товару, узгоджують спосіб доставки та дату отримання замовлення. За результатами такого погодження представник Власника підтверджує або скасовує Замовлення і повідомляє дату покупки замовленого Товару.

3.10.  Користувач має право скасувати Замовлення до моменту підтвердження і уточнення замовлення з представником Власника.

3.11. Факт оформлення та підтвердження Замовлення свідчить про те, що Користувач повністю ознайомився з Товаром, який входить до Замовлення, його якісними характеристиками, порядком покупки і формою оплати.

3.12. В день покупки замовленого Товару Користувачеві (представнику на підставі усного доручення) необхідно:

3.12.1. Прибути або дочекатися представника Замовника за узгодженою із Замовником адресою в певний час;

3.12.2. Повідомити номер замовлення;

3.12.3. Оформити покупку замовленого Товару та оплатити Замовлення, якщо оплата не здійснювалась до доставки безготівковим способом.

3.12.4. Під час приймання замовлення перевіряється цілісність виробу та упаковки. Факт отримання замовлення фіксується підписом Замовника в накладній кур'єрської служби, якщо замовлення було доставлено за адресою Користувача.

3.13. Користувач зобов'язується виплатити повну вартість Замовлення при його придбанні.

3.14. Вибір форми оплати здійснюється при заповненні електронної форми Замовлення.

3.15. У разі неможливості Користувачем з яких би то не було причин прибути в зазначений день для покупки Товару, Користувач має право повідомити по телефону або написати листа на електронну пошту (zarina-help@zarina.ua) представнику Замовника про скасування замовлення або перенести доставку на узгоджений з представником Замовника час та адресу.

3.16. Замовлення вважається скасованим у разі неявки Користувача (представника на підставі усного доручення) за вказаною адресою у визначений час без попередження Власника, Замовника або представника Замовника.

3.17. У випадку якщо Користувач виявить, що дані, вказані ним при оформленні Замовлення, містять помилку, Користувач зобов'язаний негайно повідомити про це Власника не менш ніж за один день до дати отримання Товару.

3.18. У разі виникнення обставин непереборної сили, Власник і Користувач звільняються від відповідальності за невиконання умов цієї Угоди. Під обставинами непереборної сили маються на увазі події, які мають надзвичайний, незворотний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно перешкоджають виконанню цієї Угоди, настання яких не могло бути передбачено. Посилаючись на дію обставин непереборної сили, Власник або Користувач повинен протягом одного календарного дня письмово або за допомогою електронної пошти на zarina-help@zarina.ua повідомити іншу сторону про настання таких обставин.

3.19. Будь-які суперечки, що виникають з умов цієї Угоди, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості вирішення суперечки шляхом переговорів, матеріал передається на розгляд суду відповідно до законодавства України.

 

4.     Форми оплати Замовлення і вартість Доставки Замовлення

4.1. Замовлення можна оплатити безготівковим або готівковим розрахунком:

4.1.1. Безготівковий розрахунок можна виконати в режимі онлайн на сторінці Сайту, скориставшись спеціальною формою оплати, або під час самовивозу в магазині Ювелірного Дому ZARINA через платіжний термінал на касі.

4.1.2. Готівковий розрахунок здійснюється під час доставки кур'єром Замовлення на вказану адресу або під час самовивозу в магазині Ювелірного Дому ZARINA.

4.2. Вартість доставки по Україні складає 100 грн. на товари загальною вартістю до 2 000 грн. Замовлення на суму понад 2 000 грн. доставляється безкоштовно.

4.3. Доставка по Києву коштує 50 грн. для замовлень на загальну суму до 2 000 грн., для товарів на суму понад 2 000 грн. доставка здійснюється безкоштовно.

 

5.     Умови отримання Товару

5.1.  Товар доставляється кур'єром за вказаною адресою:

5.1.1. Доставка товару за вказаною адресою по Україні здійснюється при Замовленні вартістю не вище 50 000 тис. грн.

5.1.2. Замовлення на загальну суму понад 50 000 тис. грн. забирається самовивозом з найближчого магазину  ZARINA у Вашому місті.

5.2. Самовивозом замовлений товар на будь-яку суму можна забрати тільки у Києві в магазинах за адресою:

5.2.1. Ювелірний Дім ZARINA, бул. Шевченка, 2;

5.2.2. Ювелірний Дім ZARINA, вул. Берковецька, 6Д, ТРЦ "Lavina Mall"

5.2.3 Ювелірний Дім ZARINA, вул. Гната Хоткевича, 1В, ТРК "Проспект"

5.2.4 Ювелірний Дім ZARINA, пр-т С. Бандери, 23, ТЦ Gorodok Gallery, Ювелірний Квартал

5.2.5 Ювелірний Дім ZARINA, Майдан Незалежності, ТЦ "Глобус", 1-а лінія

 

5.3. Терміни доставки Замовлення:

5.3.1. Доставка по Україні здійснюється протягом 3-х робочих днів.

5.3.2. Доставка по Києву при наявності товару на складі або в найближчому магазині здійснюється протягом 1-го робочого дня, за відсутності товару на складі - від 1-го до 3-х робочих днів.

5.3.3. Збільшення терміну отримання Замовлення узгоджується між Власником і Користувачем в індивідуальному порядку.

 

6.     Умови використання персональних даних

6.1. Надаючи свої персональні дані, Користувач надає згоду та дозвіл на використання, обробку та передачу своїх персональних даних виключно в рамках Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010р. № 2297-VI для підтвердження повноважень та виконання умов договору.

6.2. Метою збору персональних даних є підтримка подальшої комунікації з Користувачами.

6.3. Надаючи свої персональні дані, Користувач дає свою згоду на отримання інформації (розсилок) від Власника за допомогою електронної пошти або SMS-повідомлень.

 

7.     Завершальні положення

7.1. Власник не гарантує абсолютну безперебійність або безпомилковість роботи Сайту і зобов'язується вживати заходи з метою недопущення цього і усунення проблем.

7.2. Власник не несе відповідальності за затримки, переривання, втрати, що відбуваються через дефекти в будь-якому електронному або механічному обладнанні, що не належить Власнику, за проблеми при передачі даних або з'єднанні, які виникли не з вини Власника, за якість каналів зв'язку загального користування, за допомогою яких здійснюється доступ до Сайту, а також у разі блокування доступу до Сайту в результаті дій третіх осіб.

7.3. Ювелірні вироби належної якості з дорогоцінних металів, зі вставками із дорогоцінних, напівкоштовних і синтетичних каменів поверненню та обміну не підлягають, відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 19 березня 1994 р N 172.

7.4. Подарункові сертифікати будь-якого номіналу не підлягають поверненню. Також подарункові сертифікати мають свій термін придатності, який становить 1 рік з моменту придбання. При втраті подарункового сертифіката необхідно у терміновому порядку зв'язатися через форму зворотного зв'язку або за номером телефону +38-073-11-900-11.

7.5. Ніщо у змісті цієї Угоди не може розумітися як встановлення між Користувачем та Власником агентських відносин, відносин спільної діяльності та будь-яких інших платних відносин, прямо не передбачених цією Угодою.

7.6. Для пропозицій та скарг, будь ласка, скористайтеся формою зворотнього зв'язку (https://zarina.ua/ua/contact/).

7.7. Власник не несе відповідальності в разі надання контактної інформації Користувачем на інших інтернет-ресурсах і в магазинах.

7.8. Користувач, погоджуючись з умовами Угоди, підтверджує, що вони є зрозумілими і прийнятними. Фактом згоди і підтвердження вважається оформлення заявки на придбання ювелірних виробів на сайті zarina.ua.

 

Режим роботи інтернет-магазину:

 

Пн-Пт: з 09:30 до 19:00
Сб-Нд: з 10:00 до 18:00

 

0-800-20-00-11

+38-073-11-900-11

 

Для зв’язку використовувати форму «Зворотній зв’язок» або e-mail zarina-help@zarina.ua

 

Фізична особа-підприємець Оганесян Арсен Мартинович

м. Одеса, вул. Садова 17, кв. 14

ЄДРПОУ 3652503272

Р/р UA083052990000026002010130187 в ПАТ КБ Приватбанк, МФО 300711

Платник єдиного податку 3 групи, БЕЗ ПДВ

Знижка 5% при оплаті картою на сайті!

Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер з Вами зв'яжеться

Увійдіть в особистий кабінет, щоб додати товар до списку побажань.