Ювелирный дом ZARINA +380731190011 info@zarina.ua

ДонорUA та ZARINA об’єдналися

ДонорUA та ZARINA об’єдналися, щоб навчати військових і бойових медиків переливанню крові та забезпечити їх усім необхідним для трансфузії

За даними МОЗ, в бойових умовах більше 60% смертей, яким можна було б запобігти, спричинені саме крововтратою. Перші 36 хвилин після поранення — вирішальні, і вчасне переливання крові підвищує шанси не лише вижити, а і максимально зберегти здоров’я людини.

У серпні минулого року бойовим медикам, які не мають вищої медичної освіти, дозволили робити переливання крові на догоспітальному етапі, себто до того, як поранені потрапляють до шпиталю чи стабпунку. Це можливо за умови, якщо медики проходять відповідне навчання.

ДонорUA та ZARINA в межах проєкту “Моя група крові” підтримали дану ініціативу і створили колекцію прикрас, які рятуватимуть життя.

“ДонорUA вже 9 років розвиває донорський рух в Україні, але повномасштабне вторгнення поставило перед нами нові виклики. Проєкт «Моя група крові» допомагає долати одразу декілька. Знаючи свою групу крові, цивільні матимуть вищі шанси на порятунок у разі обстрілу. Бойові медики матимуть необхідні знання та інструменти для оперативної допомоги пораненим. Потенційні донори поповнюватимуть резерв, реєструючись на платформі”, — розповідає Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО “Всеукраїнська асоціація донорів України”.

Для підтримки проєкту “Моя група крові” CEO Ювелірного Дому ZARINA Заріна Нетовкіна та продюсерка і амбасадорка ДонорUA Марія Маслій розробили колекцію прикрас, присвячену нашій крові. Як і сама кров, колекція не має гендеру. Це срібні підвіси, на яких зазначена група крові та резус-фактор, та браслети, які доповнюватимуться кольоровими вставками відповідно до групи крові клієнта. Весь прибуток від продажу прикрас буде направлено на організацію навчання для військових і бойових медиків та закупівлю матеріалів і обладнання для переливання крові, зокрема підігрівачів плазми і крові, а також холодильників для зберігання крові на фронті.

Ініціатива закриває передусім потреби штурмовиків, які мають найбільший ризик поранень на передовій.

Обличчями кампейну стали відомі українські військові медикині: військовослужбовиця та парамедикиня Юлія Паєвська (Тайра), медикиня Анастасія Шевченко (Стасік) та парамедикиня медичного батальйону “Госпітальєри” Катерина Галушка. Вони невпинно продовжують рятувати життя у нашій війні.

Окрім цього, з 20 січня у бутиках Ювелірного Дому ZARINA проходитимуть акції з визначення груп крові. Усі охочі можуть завітати та дізнатися свою групу крові безкоштовно за 2-3 хвилини. Тестування методом EldonCard проводять сертифіковані інструктори проєкту “Моя група крові”. Всі учасники отримають сертифікат міжнародного зразка, який спростить процедуру донорства. Серед усіх, хто перевірить свою групу крові у бутиках ZARINA, бренд розіграє золоту прикрасу з рубіном — як нагадування про дотичність до великої і важливої справи.

“Ми поставили собі за мету не тільки сприяти навчанню та забезпеченню бойових медиків, а й загалом популяризувати донорський рух в Україні. Ми усвідомлюємо, наскільки нагальна потреба зараз, тож закликаємо усіх доєднуватись до нашої ініціативи, ставати донорами та рятувати життя”, — коментує Заріна Нетовкіна.

Посилання на колекцію – https://zarina.ua/zarina-story/zarinahdonorua

Розклад тестувань у січні-лютому 2024 у бутиках ZARINA:20.01 Київ, б. Шевченка, 2 (з 12:00 до 18:00)
27.01 Київ, б. Шевченка, 2 (з 15:00 до 18:00)
03.02 Київ, б. Шевченка, 2 та ТРЦ LAVINA MALL, Львів, ТРЦ Forum Lviv, Одеса, вул. Рішельєвська, 23а (з 15:00 до 18:00)
19.02 Київ, б. Шевченка, 2 та ТРЦ LAVINA MALL, Львів, ТРЦ Forum Lviv, Одеса, вул. Рішельєвська, 23а (з 15:00 до 18:00)
17.02 Київ, б. Шевченка, 2 та ТРЦ LAVINA MALL, Львів, ТРЦ Forum Lviv, Одеса, вул. Рішельєвська, 23а (з 15:00 до 18:00)
24.02 Київ, б. Шевченка, 2 та ТРЦ LAVINA MALL, Львів, ТРЦ Forum Lviv, Одеса, вул. Рішельєвська, 23а (з 15:00 до 18:00)


Довідково:
ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та навігації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з МОЗ, УЦТК, ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 150 000 донорів. Більше 7000 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

Ювелірний Дім ZARINA — перший діамантовий ювелірний бренд в Україні, компанія-інноватор, головною метою якої завжди було створення особливих ювелірних прикрас — кожен виріб від ZARINA стає тим особливим інструментом, ключем для розкриття індивідуальності, мрій та цінностей жінки.

Продакшн:

Експертиза – Ірина Славінська
Арт директор – Ярослав Лерман
Продюсерка – Марія Маслій
Фотограф – Віталій Ухов
Грим – команда Backstage
Інтерв’ю – Заріна Нетовкіна
Відео – Максим Тужилін
Редактор – Володимир Біруля

Детальніше про проєкт «Моя група крові» від ДонорUA — за посиланням

ДонорUA та ZARINA об’єдналися348
Попередня Наступна
Знижка 5% при оплаті картою на сайті!

Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер з Вами зв'яжеться

Увійдіть в особистий кабінет, щоб додати товар до списку побажань.